O nás

REALITY GERLACH

Sme realitná kancelária zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností s komplexným riešením pre vás a vašu nehnuteľnosť. Realitnou činnosťou sa naša kancelária zaoberá a to v plnom rozsahu so zabezpečením komplexného servisu od roku 2004. Na trhu sme úspešných sedem rokov pôsobili pod názvom Reality Tatry a nakoľko u nás nechýba kreativita a stále sa zdokonaľujeme, zmenili sme obchodný názov na realitnú kanceláriu Reality Gerlach.

Naši súčasní ale aj noví klienti nás nájdu v kancelárii, v ktorej pôsobíme od začiatku, čo je zárukou stability a pevnej pozície. Patríme medzi najdlhšie pôsobiace realitné kancelárie na trhu s nehnuteľnosťami v regióne Poprad – Tatry – Spiš – Liptov. Spolupracujeme s renomovanými realitnými spoločnosťami pôsobiacimi na Slovensku s dlhoročnou tradíciou, čím vám vieme zabezpečiť spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti nielen v regióne Poprad – Tatry – Spiš – Liptov, ale prakticky na celom Slovensku. Sme dlhoročným dôveryhodným partnerom bankových inštitúcii napr. ČSOB, VÚB, Tatra banka… čím máte u nás zabezpečenú potrebnú kvalifikovanú komunikáciu, poradenstvo, konzultáciu v prípade potreby zabezpečenia finančných prostriedkov prostredníctvom bankového úveru formou hypotéky alebo spotrebného úveru ako aj stavebných úverov.

Našim klientom poskytujeme odbornú poradenskú činnosť pri predaji a prenájme nehnuteľnosti. Pri kúpe a prevode nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie vychádzame v maximálne možnej miere v ústrety klientovi či už so zabezpečením potrebných úradných dokumentov na všetkých úradoch, vyhotovením všetkých druhov zmlúv, podaním návrhu kúpnych a záložných zmlúv na katastrálnom úrade, protokolárnym odovzdaním a prevzatím nehnuteľnosti.

                                                   Vyriešime vaše požiadavky od A – Z.