Služby

Vyriešime vaše požiadavky od A-Z

Služby

REALITY GERLACH

REALITY GERLACH

Sme realitná kancelária zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností s komplexným riešením pre vás a vašu nehnuteľnosť. Realitnou činnosťou sa naša kancelária a to v plnom rozsahu so zabezpečením komplexného servisu zaoberá od roku 2004. Na trhu sme úspešných sedem rokov pôsobili pod názvom Reality Tatry a nakoľko u nás nechýba kreativita a stále sa zdokonaľujeme zmenili sme obchodný názov na realitnú kanceláriu Reality Gerlach. Naši aj noví klienti nás nájdu v kancelárii, v ktorej pôsobíme od začiatku dlhé obdobie, čo je zárukou stability a pevnej pozície. Od začiatku nášho pôsobenia patríme medzi najdlhšie pôsobiace realitné kancelárie na trhu s nehnuteľnosťami v regióne Poprad – Tatry – Spiš – Liptov. Spolupracujeme s renomovanými realitnými spoločnosťami pôsobiacimi na Slovensku s dlhoročnou tradíciou, čím vám vieme zabezpečiť spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti nie len v regióne Poprad – Tatry – Spiš – Liptov, ale prakticky na celom Slovensku. Sme dlhoročným dôveryhodným partnerom bankových inštitúcii napr. ČSOB, VÚB, Tatra banka……. čím máte u nás zabezpečenú potrebnú kvalifikovanú komunikáciu, poradenstvo, konzultáciu v prípade potreby zabezpečenia finančných prostriedkov prostredníctvom bankového úveru formou hypotéky alebo spotrebného úveru ako aj stavebných úverov. Našim klientom poskytujeme odbornú poradenskú činnosť pri predaji a prenájme nehnuteľnosti. Pri kúpe a prevode nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie vychádzame v maximálne možnej miere v ústrety klientovi či už so zabezpečením potrebných úradných dokumentov na všetkých úradoch, vyhotovením všetkých druhov zmlúv, podaním návrhu kúpnych a záložných zmlúv na katastrálnom úrade, protokolárnym odovzdaním a prevzatím nehnuteľnosti.

 Vyriešime vaše požiadavky od A – Z.

Vybavíme za vás agendu spojenú s prevodom nehnuteľnosti, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku pre banku, vypracujeme posudok potrebný k dedičstvu, vysporiadaniu majetku ….
Stačí ak nás navštívite na adrese realitnej kancelárie DLUGO reality, Mnoheľova 837/14, 058 01 Poprad, v ktorej priestoroch sa aktuálne nachádzame. Zavolajte na tel. číslo : 0905 634 631 a dohodnite si termín stretnutia.

alebo nás kontaktujte na našej emailovej adrese: tomajka@realitygerlach.sk my sa Vám čo najskôr ozveme.

Čo získate ak sa rozhodnete zrealizovať predaj vašej nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu?

Vypracovanie kúpnej zmluvy – ZDARMA    

Vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností – ZDARMA  

Podanie návrhu kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností – ZDARMA

Nafotenie vašej nehnuteľnosti a spracovanie fotodokumentácie – ZDARMA

Prezentácia vašej nehnuteľnosti na platených internetových portáloch – ZDARMA

Obhliadky vašej nehnuteľnosti so záujemcami, až do realizácie bez obmedzenia – ZDARMA 

 V prípade financovania nehnuteľnosti cez úver konzultácia s bankovými inštitúciami – ZDARMA